niedziela, 20 maja 2012

zaproszenie ślubne

Szybki post - żeby nie spóźnić się na wyzwanie w Magicznej Kartce. Zaproszenie zrobiłam dzisiaj - skromne i proste - z decoupagowymi liliami. Są na nim wymagane w wyzwaniu ptaki :) Pasmanteryjne gołąbki. 
Zdjęcie kiepskiej jakości - robione przed chwilą - szkoda mi było przegapić wyzwanie :D Jakiś nałóg :D Jednak odkąd prowadzę bloga - coraz więcej tworzę. Cieszę się ogromnie, że istnieją wyzwania :D 

4 komentarze:

 1. Mam nadzieję, że ludzie nie będą łapali komentarzy na sile- nie na tym mi zależy. Ale może kiedyś jakieś twoje miłe słowo sie załapie? :) Robiłam na mocno napompowanych, tak bardzo by osiągnęły jajowaty kształt- nie było z tym większego problemu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ha, jakby nie było blogowanie uzależnia i prowadzi do poczucia jakiegoś obowiązku tworzenia czegoś lub choćby podejmowania próby, przynajmniej ja tak mam. Ale jaka satysfakcja że coś można pięknego zrobić własnymi rękami :)

  swoją drogą zaproszenie wygląda całkiem ładnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. hej. Dostałam paczuszkę lecz nie miałam okazji jej zobaczyć tylko mąż dwonił bo ja jestem do piątku u dziadków a jutro ma wysłać paczuszkę do Ciebie priorytetem wiec mam nadzieje ze szybko dojdzie

  OdpowiedzUsuń
 4. Też widzę w tym ażurową klatkę. :) Dziękuję, bardzo się cieszę, że sie podbają,a twojej relacji nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń