poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Wysyłkowo i charytatywnie :)

Dzisiejszy dzień był baaardzo leniwy - jednak udało mi się "coś" zrobić - mojej mamie 3 kartki wielkanocne  "na szybko" - i wysłałam przesyłkę wymiankową do Ani. Jak dotrze do adresatki - wstawię zdjęcia ;) W związku z dzisiejszym roztrzepaniem - jak juz zapakowałam przesyłkę - to znalazłam dwa woreczki ze scrapkami zagubione po drodze - musiałam rozedrzeć papier i dołożyć :D dobrze, że znalazłam je przed wysłaniem a nie po :D 

mam do Was - czytelnicy - apel :) w imieniu mojej koleżanki - Kasi Sekular - chorującej na boreliozę - wstawiam linki do stron na FB i jej bloga - w związku z akcją zbierania plastikowych nakrętek. 

oraz


Jeśli ktoś może - proszę o udostępnianie na Facebooku akcji - lub zbieranie nakrętek i przekazywanie ich do punktów odbioru - więcej wiadomości na FB lub można pisać do mnie ;)

Dodatkowo - jeśli ktoś ma chęć pomóc - może wysłać do mnie lub do Kasi - gadżety na aukcje allegro - Aukcje charytatywne 
Każdy grosz Kasia przeznacza na leczenie siebie i dzieci. 
Dziękujemy z góry za odzew :) 

I drugi apel - kolejna znajoma pomaga chorym dzieciom - zbiera gadżety na aukcje, zakrętki, kupuje w razie potrzeby prezenty, załatwia ciuszki po innych dzieciach - dużo pracy wkłada w pomaganie. Także prośba - zajrzyjcie do niej na bloga :) 
http://pomagacnadewszystko.blogspot.com/ 

4 komentarze:

 1. cieszę się na wycinanki i nie mogę się doczekać:)
  już śmigam na blogu pomagaćnadewszystko:) podziwiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję:)
  Wiem,ze to co robię to kropla w morzu,ale nie umiem bez tego żyć.A uśmiech dziecka jest dla mnie najlepsza zapłatą:)

  OdpowiedzUsuń
 3. A apel Kasi gorąco polecam.Chora mama i chore dzieci.Codziennie przed wyzwaniem-wystarczy pieniążków dla całej trójki?Czy nie.Dlatego podsyłam Kasi co mogę na aukcję.Żałuję tylko,że nie spróbowałam tych jajek z cekinami zrobić dużo wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wkleiłam zdjęcie z apelem Emilki - po prawej stronie na pasku bocznym - jeśli ktoś chce pomóc - może kliknąć i poszukać linka do jej aukcji :) Ja kupiłam buciki synkowi - bo to i tak potrzebna rzecz :) a może pomogłam? :)

  OdpowiedzUsuń