wtorek, 24 kwietnia 2012

wyniki! candy! podaj dalej!

Są już wyniki Majówki u Moniśki - moja kartka zajęła 3 miejsce - wygrałam bon o wartości 50 zł do sklepu Qnszt.pl - strasznie się cieszę, bo będę mogła spróbować sił w biżuterii. Po wczorajszym smutnym dniu i pogrzebie - jakaś iskierka słońca wpadła do mnie do domu i troszkę mi weselej. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy oddali na mnie głos :*

DZIĘKUJĘ!

Kolejna dobra wiadomość - doszła do mnie przesyłka z Łapaczem snów - wygranym w Candy na stronie zespołu http://ajayufusion.blogspot.com/ - a twórczynią łapacza jest Puchlinka - dziękuję :) 
Nie zdałam też do tej pory relacji z Candy u http://yadis-art.blogspot.com/ - Yadis wysłała mi piękny otulacz na szyję jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi - ale przez chorobę synka i wiele innych zajęć nie udało mi się jej podziękować i wstawić zdjęcia - co czynię teraz :)

Ostatnia miła wiadomość - zapisałam się do zabawy "Podaj dalej" u http://tworzycha.blox.pl/2012/04/Podaj-Dalej.html - jest chyba jeszcze jedno miejsce - bo  mogą zapisać się trzy osoby - zachęcam - a u siebie ogłoszę zabawę dopiero jak uzbierają się wszyscy chętni i Tworzycha ogłosi to u siebie na blogu - bądźcie czujni. O zasadach możecie poczytać w linku powyżej.


1 komentarz:

  1. bardzo mi miło, że bierzesz udział w moim candy ! :)
    bardzo podoba mi się Twój blog ;)

    OdpowiedzUsuń