wtorek, 9 października 2012

Pomóżmy Marcinkowi

Uwaga - ważne i pilne. Każdy - kto ma w domu jakieś rękodzieło - albo może coś stworzyć specjalnie dla Marcinka - zapraszam na wydarzenie na FB Rękodzieła dla Marcinka


Zbieramy wszelakie dzieła by wystawić je na allegro i zebrać pieniądze na leczenie. Tutaj są jego aukcje - może ktoś coś kupi? http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2339756 Ja nie mam tak pięknych rzeczy do oddania - wyśle tylko to co mam akurat "na stanie" - a niewiele tego :( Synek ząbkuje - wychodzą mu piątki - jest nieznośny i nerwowy - wymaga dużo uwagi. Brakuje więc czasu na wszystko inne. :( Dzisiaj udało się zrobić broszkę:

Zgłaszam broszkę na wyzwanie http://scrapmarket.blogspot.com/2012/09/21-challenge-wyzwanie-buttons-guziki.html - wyzwanie brzmi "guziki" a u mnie jest jeden - więc pewnie się nie kwalifikuję - jednak liczę na to, że ktoś wejdzie w posta i przyłączy się do akcji :) 
Do mojej Misi z bloga http://pomagacnadewszystko.blogspot.com/ polecą dziś lub jutro m.in. kartki: 

 Broszki i kolczyki:

 a kartkę: 

zgłaszam na wyzwanie http://kreatywnepole.blogspot.com/2012/10/24-sunshine-wyzwanie-z-selennea.html 


- z nadzieją, że więcej osób usłyszy o aukcjach dla Marcinka ;) Bo na wygranie szans nie ma :D Kartka jest podobna do poprzedniej z motylem :) Jednak różni ją kilka szczegółów :) 

Krynia już będzie wiedziała komu wysłać pakę jaką szykuję - ma "pod opieką" wiele dzieci :) 

Jeszcze jedna kartka na wyzwanie - http://blog.scrapuj.pl/?p=2516


wg palety


2 komentarze:

  1. Bardzo bardzo dziękuję.I za cudowności i za nagłośnienie sprawy Marcinka.Jesteś moim "dobry duszkiem":)

    OdpowiedzUsuń