piątek, 12 lipca 2013

Foremkowy szał :D

Biorę udział w konkursie na Facebooku organizowanym przez cookieland oraz Prosto z Formy (dla nie posiadających facebooka linki do sklepów www.cookieland.pl oraz http://www.prostozformy.pl/). Konkurs polega na pochwaleniu się ilością foremek do ciasteczek :D Nie musi ich być dużo - każdy ma szansę wygrać. 

Moje foremki nie są może oryginalne - ale używam je kreatywnie:
- do ciasteczek
- do masy solnej
- do plasteliny
- do wycinania z kanapek
- do odrysowywania kształtów 


W związku z konkursem udało mi się zdobyć nowe foremki - całkowicie przypadkowo polubiłam profil Prosto z Formy  jako 666 fanka :P Z tego powodu - że jestem takim miłym diabełkiem - dostałam diabelskie foremki :P 


Są genialne :D Na Halloween ale nie tylko :D Mąż zrobił dziwną minę na myśl o jedzeniu nietoperza - ale chłopcom się na pewno spodoba :) Czekam jeszcze na kupno nowej kuchenki, żeby pochwalić się wypiekami. Stara już się do niczego nie nadaje - więc wolę się za pieczenie nie zabierać :( Już za kilka dni wybierzemy się jednak na zakupy - teraz jest to szczególnie ważne, bo synek nie wszystko może jeść - trzeba kupować produkty wolne od cukru i mleka - więc idealnie byłoby piec samemu. Już się nie mogę doczekać :)


Dziękuję za nagrodę :D

1 komentarz:

  1. Działamy, działamy, ciekawe kto wygra :D :D mam nadzieje ze się podzielisz jakimis foremkami jak wygrasz :P

    OdpowiedzUsuń