piątek, 8 marca 2013

Autyzm - epidemia?

Nie wiem jak zacząć tego posta - tyle myśli mam w głowie - możliwe, że uzupełnię go potem - gdy je uporządkuje. Zwracam się do Was - czytających tego posta - o pomoc w rozpowszechnianiu wiedzy o autyzmie dziecięcym - a także o pomoc w formie gadżetów na aukcje, pólfabrykantów (firmy, które się zgodzą będą wymieniane jako sponsorzy), Wpłat choćby 1 zł na konto. Z powodów osobistych autyzm jest mi bliski - jednak jeszcze nie mogę napisać, że oswojony :) Oswajam go, uczę się, i co by się dalej nie działo - wnosi to do mojego życia dużo dobrego :) Poznałam wiele osób - dzieci i dorosłych - z autyzmem - i mogę powiedzieć, że są mi bardzo bliscy. Postanowiłam działać - i jakoś im pomóc. Zapraszam Was więc na wydarzenie na FB Pomóż Marcelkowi - każda złotówka się liczy - i niech Wam nie będzie przykro, że możecie wpłacić tylko 1, 2 czy 5 zł - liczy się każda pomoc. Marcelek jest fajnym chłopcem - zbiera na turnus rehabilitacyjny - który pomoże mu lepiej się rozwijać. Na stronie wydarzenia dowiecie się więcej o autyzmie - o jego objawach, 

Autyzm może dotknąć każde dziecko - więc nie bądźmy obojętni. To, że urodziło się zdrowe nie oznacza, że nie rozwinie się u niego autyzm.  

Poczytajcie, zastanówcie się. Ja mogę tylko powiedzieć, że będę wdzięczna na każdą pomoc dla Marcelka - a jeśli ktos przekaże np półfabrykanty - to stworzę coś z nich - i przekażę chłopcu - jego mama ma w planie koncert charytatywny połączony z licytacją.

dołączcie do wydarzenia na FB - udostępnijcie - zaproście znajomych - to tez pomoc - bo może znajdzie się ktoś kto coś wpłaci. 

a teraz wkleję zdjęcie kartek, które wysłałam innej znajomej - mającej córeczkę chora na autyzm - a samej cierpiącej na boreliozę. 

tutaj będzie można kupić kartki - ale też inne rzeczy - jak np książki itp - zajrzyjcie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz